Świat urządzeń mobilnych został opanowany przez smartfony i tablety, które coraz więcej umieją. Przyszłościowe smartfony już dawno temu przestały służyć nam tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych. Mają tak wiele zastosowań, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Natomiast systematycznie z sentymentem wspominany jeszcze nie tak dawno temu używane telefony klasyczne, które miały swój urok i kilka zalet, których nie posiadają współczesne urządzenia.

Na szczęście w tym momencie też możemy kupić nowe telefony klasyczne. Producenci nieustająco je nam dostarczają, choćby w małych ilościach, wiedząc, jak bardzo za nimi tęsknimy. Nowe telefony z klapka, czy telefon rozsuwany to cuda technologie, które właśnie są w minimalnej liczbie przypadków spotykane. Tym bardziej, posiadając takie urządzenie, wzbudzamy ciekawość , a dodatkowo zainteresowanie znajomych. Kupując taki telefon, mamy też zapewnienie długiego trzymania baterii na jednym ładowaniu oraz ogromnej wytrzymałości na upadki. I to jest właśnie to, czego nie potrafią współczesne urządzenia.

Istnieją na rynku smartfony pancerne, które mają zwiększoną odporność na uszkodzenia, jednak nie dość, że w większości wypadków wyglądają dosyć pokracznie to i tak nie są tak odporne jak niegdysiejsze telefony. Jest tak z tego względu, że posiadają duży ekran, który nie oprze się upadkowi prosto na jakiś kamień. Nie ma takiego szkła, które aby nie pękło, lub nie zostało zarysowane. Na szczęście takich obaw nie posiadamy używając prawdziwych twardzieli, czyli nieustannie modnych telefonów klasycznych.

Więcej:
smartfon pancerny.